Witaj szkoło! - PSP3 w Strzegomiu PDF
poniedziałek, 02 września 2019 00:00

W dniu 2 września 2019r. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu miało miejsce uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019\2020. Pani dyrektor Agnieszka  Łukaszonek, rozpoczynając spotkanie, powitała uczniów, nauczycieli, licznie przybyłych  rodziców oraz gościa na uroczystości pana Zdzisława Kudybę – sołtysa Sołectwa Strzegom. Pani dyrektor wszystkim uczniom  życzyła owocnego, dobrego startu w nowym roku szkolnym. Szczególne słowa skierowała do uczniów klas I , którzy po raz pierwszy zasiądą w ławkach szkolnych oraz do uczniów klasy VIII, przygotowujących się do egzaminu podsumowującego pracę w szkole podstawowej.

W części artystycznej uczniowie przypomnieli wydarzenia związane  z 80-tą rocznicą wybuchu II wojny światowej . Następnie  pożegnali wakacje i przywitali nowy rok szkolny piosenką i wierszem.

Wszystkim uczniom i nauczycielom w nowym roku szkolnym życzymy samych sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań.