Inauguracja roku szkolnego w PSP Nr 3 w Strzegomiu. PDF
wtorek, 04 września 2018 00:00

Dnia 03.09.2018 r. w PSP Nr 3 im. H. Sienkiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Przewodniczący Samorządu Szkolnego powitał dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz koleżanki i kolegów, dla których ten dzień był pierwszą uroczystością w naszej szkole.

Dostojny charakter akademii nadały poczty sztandarowe szkoły podstawowej i gimnazjum. Pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek powitała zebranych gości, a szczególnie pierwszoklasistów, życząc im sukcesów w nauce i samych radosnych chwil spędzonych w naszej szkole. Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego złożył także zastępca burmistrza pan Wiesław Witkowski.

Część artystyczna przedstawiona przez  uczniów, dotyczyła pożegnania wakacji i kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. I tak rozpoczęto nowy rok nauki.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego – kolejne wakacje na pewno nadejdą już za 10 miesięcy!

E.Smolarek

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/2019