Spektakl profilaktyczny Teatr ,,Inspiracja' PDF
poniedziałek, 21 maja 2018 10:26

Dnia 21.05.2018r w naszej szkole gościł Teatr ,,Inspiracja" z Krakowa. Przygotowano dla uczniów dwa przedstawienia profilaktyczne. Dla młodszych dzieci: ,,Prawdziwy skarb" dla młodzieży: ,,Nad przepaścią". Tematyka obu spektakli ściśle korelowała z założeniami Programu Profilaktyczno- Wychowawczego szkoły. Dzieci miały okazję do refleksji nad problemem równości, odmienności oraz tolerancji dla ludzi o innych poglądach. Młodzież z kolei skonfrontowała się z problemem uzależnień, w tym od alkoholu i narkotyków. Bardzo ważna dla młodych ludzi jest świadomość, jakie szkody dla organizmu niesie uzależnienie.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/teatr-profilaktyczny-dla-dzieci-i-modziey