GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 2018 PDF
czwartek, 12 kwietnia 2018 00:00

11 kwietnia br. w hali OSiR w Strzegomiu odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych. W zawodach wystartowało 11 drużyn - 6 w kategorii chłopców i 5 w kategorii dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

Dziewczęta, w składzie;                                              Chłopcy, w składzie:

1. Natalia Kleczyńska                                                       1. Jaroslav Ivanov

2. Julianna Ivanov                                                             2. Natan Kulczycki

3. Julia Brzozowska                                                          3. Filip Falkiewicz

4. Justyna Starostecka                                                       4. Gabriel Sołtysik

5. Julia Pielaszek                                                               5. Marcel Ściebura

6. Karima Matyszkiewicz                                                 6. Bartosz Kołodziej

7. Małgorzata Lejtner                                                        7. Szymon Łukaszejko

8. Kinga Kawałko

Rozgrywki odbywały się systemem „ każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.Ostatecznie nasze reprezentantki zajęły III miejsce w turnieju. Trochę szczęścia zabrakło drużynie chłopców, która nie zajęła miejsca na „pudle”.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział  w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody. Życzymy kolejnych sukcesów i osiąganie coraz lepszych wyników sportowych.