DZIEWCZYNKI MAŁE I DUŻE ŚWIĘTOWAŁY W PSP3 DZIEŃ KOBIET PDF
piątek, 09 marca 2018 00:00

W dniu 8 marca 2018r. w szkole zapachniało wiosennymi kwiatami . Mali i więksi dżentelmeni składali życzenia paniom i koleżankom.  Panie otrzymały przepyszny tort od panów. Samorząd  Uczniowski przygotował pocztę kwiatową dla „zapominalskich” – żelkowe bukiety, żywe i bibułkowe tulipany cieszyły się powodzeniem wśród płci męskiej. W każdej klasie panowie przygotowali coś miłego dla swoich koleżanek. Niezwykłą  niespodziankę dla dziewcząt zorganizowali chłopcy z kl. IIagim. Zaprosili do klasy profesjonalną panią kosmetyczkę , która w formie zajęć warsztatowych opowiadała o pielęgnacji cery i demonstrowała nowoczesne produkty na modelce. Każda z dziewcząt otrzymała także drobny upominek  do pielęgnacji twarzy. Był to niezwykle sympatyczny dzień dla małych i większych kobietek. Dziękujemy wszystkim panom za pamięć .

Opiekun SU: M.Świstek

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/8-marca