TRÓJKA W PRZEDŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERZE PDF
środa, 20 grudnia 2017 11:53

Ostatni tydzień przed świętami Bożego Narodzenia upłynął pod znakiem kiermaszu . Ozdoby i kartki świąteczne, choinki i stroiki przygotowywane były przez uczniów klas I- III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu. W tym roku na kiermaszu pojawiły się ciasta i wypieki, które rozchodziły się jak „świeże bułeczki”.

Kiermasz świąteczny to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w towarzystwie koleżanek i kolegów, w zimowym otoczeniu i kolędowej muzyce.

Wymienione działania miały na celu promowanie efektów dziecięcej twórczości w środowisku lokalnym i pozaszkolnym oraz przypomnienie i utrwalenie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Dzieci wykonywały prace zgodnie ze swoimi możliwościami i umiejętnościami. Poszczególne pomysły realizowały indywidualnie lub w dobranych zespołach korzystając z gotowych szablonów lub własnych wzorów.

W przygotowaniach do tegorocznego kiermaszu włączyli się czynnie rodzice, którym serdecznie dziękujemy.

Cały dochód z kiermaszu zasili fundusze rad klasowych.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Więcej zdjęć:http://psp3.strzegom.pl/galeria/trjka-w-przedwitecznej-atmosferze