Dzień Życzliwości PDF
czwartek, 23 listopada 2017 19:14

Życzliwi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu

Dzień 21 listopada co roku obchodzony jest jako Dzień Życzliwości. W tym dniu uczniowie i pracownicy PSP 3 aktywnie włączyli się w przedsięwzięcia przygotowane przez Samorząd Uczniowski. W listopadowy poranek , każdy chętny uczeń został oznaczony wybranym kolorem. Następnie uczniowie  zebrali się na przerwie  w „ kolorowych grupach „, tu  moderatorzy włączyli ich w zabawy integracyjne, a motywem przewodnim była życzliwość . Zespoły klasowe przygotowały także stroje dla szkolnej życzliwej pary. Znalazły się tam hasła  i rysunki o miłej treści , a para życzliwym okiem patrzyła na tych, którzy w tym dniu eksponowali na słoneczkach lub krawatach życzliwe pozdrowienia. Samorząd Uczniowski odwiedził także naszych najmłodszych uczniów i przedszkolaki. Każdy z nich otrzymał wesoła buźkę na pamiątkę dzisiejszego dnia.

Życzliwie pozdrawia wszystkich Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem . Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia.

Opiekun SU:M.Świstek

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/dzie-yczliwoci