Bal karnawałowy w ,,Trójce" PDF
czwartek, 09 lutego 2017 00:00

Bal karnawałowy w „TRÓJCE”

W czwartek 9  lutego 2017r. w PSP nr 3 odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 - I. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy rodziców salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiły prowadzące panie: Ewa Ciunowicz i Daisy Płaszewska. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodkościami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po balu zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, służących pomocą Rodzicom – serdecznie dziękujemy!

Wychowawcy i dzieci.