Święty Mikołaj w PSP 3 PDF

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

W STRZEGOMIU

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchując mikołajkowych dzwoneczków.

Nasz gość zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych uczniów – przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego. Następnie odwiedził uczniów klasy I, II i III. Wszystkie dzieci śpiewały piosenki,  recytowały wiersze, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego dzieci z całego świata.

Wspólnie zrobione zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Nasi uczniowie będą długo wspominać ten wyjątkowy i wyczekiwany przez nich dzień.