,,Tańczące misie" PDF
niedziela, 27 listopada 2016 00:00

„Tańczące misie” w Szkole Podstawowej nr 3

W dniu 25 listopada 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza odbyła się zabawa z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Zorganizowana została przez w/w szkołę oraz Świetlicę Środowiskową „ Akcja”. Udział w niej wzięły wszystkie dzieci . Podczas zabawy było wiele ciekawych atrakcji. Główną z nich była wizyta Kubusia Puchatka, który ochoczo podrywał do tańca bawiące się dzieci w rytm znanych dziecięcych utworów. W trakcie  zabawy każdy  brał udział w atrakcyjnych konkursach tanecznych „ na wesoło”. Radości nie było końca. Na twarzach każdego dziecka widniał uśmiech.  Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, który ufundowali rodzice oraz Pan Zdzisław Kudyba - sołtysa sołectwa Strzegom. Na koniec zabawy każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Będziemy mile wspominać ten dzień. Zapraszamy za rok.

Anna Grzelik, Marzena Król, Elżbieta Smolarek