Taekwondo w naszej szkole PDF
piątek, 16 września 2016 09:45

We wrześniu w szkole gościliśmy niezwykłego człowieka, pana Jarosława Włochala, medalistę mistrzostw polski w Kick Boksie w roku 1992, członka juniorskiej kadry narodowej w roku 1992, trenera, instruktora ze stopniem mistrzowskim z wałbrzyskiego klubu „Taipan”. Sporty walki trenuje od 1989 roku. Taekwondo  od 2006 roku w Klubie Taekwondo „Taipan".

Taekwondo, tą właśnie koreańską sztukę samoobrony przybliżał na zajęciach w-f naszym uczniom. Zajęcia przeprowadzone w formie gier i zabaw cieszyły się wielkim zaangażowaniem naszych uczniów i to na wszystkich poziomach. W zajęciach uczestniczyli uczniowie z klas 0-VI. Zajęcia urozmaicały przywiezione przez Pana Jarosława przyrządy służące do codziennych  ćwiczeń taekwondo. Trener (stopień mistrzowski II dan) w bardzo ciekawy sposób propagował dyscyplinę i zachęcał naszych uczniów do systematycznych treningów w nowo powstałej sekcji w Strzegomiu. Było to ogromne przeżycie opłacone strugami potu przez może nowych adeptów taekwondo z naszej szkoły.