Święto Rodziców PDF
wtorek, 31 maja 2016 00:00

ŚWIĘTO NASZYCH KOCHANYCH RODZICÓW !

Dnia 30 maja 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu odbyło się „Święto Rodzica”, na które tłumnie przybyli zaproszeni goście – rodzice naszych uczniów. Program artystyczny na ten wyjątkowy dzień przygotowali najmłodsi uczniowie naszej szkoły – przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego pod kierunkiem wychowawcy Pani Agnieszki Lubera oraz uczniowie klasy III wraz z wychowawcą Panią Ewą Ciunowicz. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi rozpoczynając swój występ od tańca „Polonez”. Nie zabrakło piosenek o tematyce rodzinnej i wiosennej, które śpiewane były wraz ułożonym wcześniej układem choreograficznym. Rodzice z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń w postaci wierszy.  Na zakończenie swojego występu przedszkolaki przygotowali taniec niemiecki do klastycznego utworu „Boys” oraz wzruszający występ do utworu „Alleluja”. Nieco starsi koledzy z klasy III  również przedstawili dla rodziców niesamowity występ – wiersze przeplatane piosenkami, uwieńczone tańcem „Passo doble”. Pani Dyrektor Agnieszka Łukaszonek nie kryła wzruszenia po obejrzeniu przedstawienia i pogratulowała wszystkim uczniom tak wielkiej odwagi i determinacji w przygotowaniu tak dużej i trudnej uroczystości.

Po części artystycznej dzieci rozdały swoim Rodzicom upominki, które przygotowywały przez kilka ostatnich dni, a były to makaronowe naszyjniki dla mamy, kolorowe pudełka dla taty, kartki z życzeniami i piękne kartki z origami. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście przeszli na słodki poczęstunek, który został przygotowany w klasach uczniów dzięki aktywności naszych niezastąpionych mam! W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas uroczystości szybko minął. Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu naszej uroczystości.

KOCHANI RODZICE ŻYCZYMY WAM JESZCZE RAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ.

Agnieszka Lubera

Ewa Ciunowicz