Podziękowania dla pracowników Służby Zdrowia PDF
wtorek, 14 kwietnia 2015 07:24

Podziękowania dla pracowników SŁUŻBY ZDROWIA

W tradycje PSP Nr 3 i PP Nr 3 w Strzegomiu wpisała się uroczystość z okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia.  Pracownicy Służby Zdrowia podejmując misję ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka,  zasługują na uznanie i szacunek, ponieważ towarzyszą ludziom w trudnym doświadczeniu choroby, cierpienia, lęku i osamotnienia.

Dnia 10 kwietnia 2015 r. do Strzegomskiego Centrum Kultury przybyli:
p.
Zbigniew Suchyta Burmistrza Strzegomia, p. Wiesław Witkowski Z-ca Burmistrza Strzegomia , p. Urszula Podsiadły-Szubert Naczelnik Wydziału Oświaty oraz przedstawiciele służby zdrowia p. Wojciech Bernacki przedstawiciel Strzegomskiego Centrum Medyczno Diagnostycznego ze współpracownikami, p. Barbara Wijas przedstawicielka przychodni „Zdrowie”, przedstawicielki przychodni „Nova-Dent”, p. Monika Bieżyńska dyrektor powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Świdnicy ze współpracownikiem, przedstawicielki  Podstacji Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Strzegomiu , a także

Państwo Aleksandra i Jerzy  Orabczuk oraz pielęgniarki związane ze szkołą i przedszkolem p. Lucyna Chacińska i p. Elżbieta Janisiów.

Gospodarz miasta p. Zbigniew Suchyta na ręce przedstawicieli Służby Zdrowia przekazał wiązanki kwiatów oraz życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dzieci z przedszkola nr 3 oraz uczniowie klasy I i III ze szkoły podstawowej nr 3 zaprezentowali się w tańcu, śpiewie oraz w inscenizacji pt.: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”.

Część artystyczną przyjęto gorącymi brawami, a dzieci nagrodzono słodkimi upominkami. Uroczystość dostarczyła niezapomnianych wrażeń i przeżyć zarówno dla gości,
jak i organizatorów.

PSP Nr 3, PP Nr 3