,,Kasztanobranie" PDF
środa, 26 listopada 2014 17:01

„KASZTANOBRANIE” W TRÓJCE

W odpowiedzi na ofertę firmy LOBO, uczniowie kl. I-III  Publicznej  Szkoły Podstawowej Nr 3 w Strzegomiu wzięli udział w zbiórce kasztanów. Akcja trwała od 15 września do 30 października i przerosła nasze oczekiwania. Podczas spacerów i wycieczek uczniowie, rodzice i opiekunowie zbierali skarby jesieni, podziwiając uroki najbliższych krajobrazów.

Zebrane oszczędności Klasa I przeznaczyła miedzy innymi na zorganizowanie akcji „Śniadanie daje moc”, a klasa III wyjechała do Świebodzic spędzając aktywnie czas na kręgielni. Dodatkową atrakcją wycieczki była wizyta w pizzerii, gdzie uczniowie delektowali  się wegetariańska pizzą.

Akcja „Kasztanobranie” okazała się pożyteczna zarówno dla uczniów jak i opiekunów. Dzieci przekonały się, co to znaczy być przedsiębiorczym, i że wszelkie zbiórki mają pozytywny  lub szczytny cel.