Pasowanie na ucznia PDF
środa, 15 października 2014 00:00

PASOWANIE NA UCZNIA W TRÓJCE

14 października 2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Strzegomiu odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”, na którą przybyli zaproszeni goście : P. Wiesław Witkowski Z-ca Burmistrza  Strzegomia, P. Urszula Podsiadły- Szubert Naczelnik Wydziału Oświaty, P. Janusz Flaman Radny Strzegomia, P. Zdzisław Kudyba Sołtys Strzegomia. Goście gratulowali pierwszakom przyjęcia do braci uczniowskiej i życzyli sukcesów w nauce. Wręczyli również słodkie upominki. Uczniowie klasy I zaprezentowali program artystyczny. Brawa publiczności były dowodem , że  przygotowali się na „piątkę”.

Najważniejszym momentem dla klasy I było uroczyste ślubowanie oraz dokonanie przez dyrektora szkoły p. Agnieszkę Łukaszonek aktu pasowania na ucznia. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców oraz „słodkie rożki” niespodzianki od rodziców.

Uroczystość Pasowania na ucznia  zakończyła się w klasie  słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Klasową.

Wych. klasy I

Danuta Bartnik