HALLOWEEN PDF
wtorek, 05 listopada 2013 08:13

Dyskoteka z elementami   HALLOWEEN !!!

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Strzegomiu jak co roku zorganizowała dyskotekę dla dzieci  z nawiązaniem do Święta HALLOWEEN!!

Pomysłodawcą  dyskoteki jest nauczycielka języka angielskiego Pani Anita Sapoń.

Zabawa odbyła się w godzinach popołudniowych. Przygotowano dla dzieci liczne konkursy, w których można było uzyskać niesamowite nagrody ufundowane przez  naszą placówkę.

Dzieci były zafascynowane niespodziankami oraz słodkim poczęstunkiem dostępnym dla nich podczas  całej imprezy.

W trakcie zabawy towarzyszyła nam znakomita muzyka, przy której uczniowie  bawili się i chętnie brali udział we wspólnych tańcach i śpiewach.

Wszyscy wzięli udział w pokazie mody, w którym mieli za zadanie przedstawić swoje upiorne kostiumy.

Nawiązanie do  Święta Halloween jest dla dzieci urozmaiceniem wiedzy na temat tradycji

w krajach anglojęzycznych  oraz zachęcenie do wspólnej zabawy.

W naszej szkole to nie koniec wspaniałych atrakcji dla dzieci, a mimo to, nie możemy doczekać się kolejnego Halloween.

Anita Sapoń