Witajcie wakacje! PDF
wtorek, 02 lipca 2013 00:00

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

W piątek 28 czerwca 2013 r. Społeczność PSP Nr 3 w Strzegomiu spotkała się na uroczystości z okazji zakończeniu roku szkolnego 2012/2013.

Do naszej szkoły przybyli liczni goście: Pan   Wiesław Witkowski Zastępca Burmistrza Strzegomia, Pani Urszula Podsiadły-Szubert Naczelnik Wydziału Oświaty, Pan Janusz Flaman Radny Strzegomia oraz rodzice uczniów.

W części artystycznej zaprezentowała się klasa VI i klasa III. Uczniowie pożegnali swoich kolegów i nauczycieli ciepłym słowem i piosenką.

Pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek wręczyła Karlinie Wójtowicz i Pawłowi Kruczek – statuetki wzorowego absolwenta, ich rodzicom listy gratulacyjne, a uczniom wzorowym z klas I-V nagrody książkowe.

Dla sponsorów szkoły: p. Roberta Wójtowicz, p. Janusza Flamana, p. Zdzisława Kudyby, Rady Sołeckiej Strzegomia, Spółki Słodownia oraz wspaniałych rodziców wręczyła podziękowania  za okazaną bezinteresowną pomoc i wsparcie uczniów.

Życząc wspaniałych i bezpiecznych wakacji, rozstaliśmy się na dwa miesiące!

Do zobaczenia we wrześniu!