AKTYWNIE PO ZDROWIE - PÓŁKOLONIE LETNIE W PSP3

Informujemy, że w terminie od 24.06.24 do 28.06.24 planowane są  półkolonie letnie dla uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy do zapoznania się z Ramowym Planem Półkolonii oraz Regulaminem półkolonii z zasadami higieny podczas wypoczynku.

Regulamin półkolonii z zasadami higieny podczas wypoczynku

24.06 - 28. 06. 2024 rok

I. Organizatorem wypoczynku jest Stowarzyszenie Pedagogów i Psychologów Gminy Strzegom działające przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3

II. Opiekunowie na półkoloniach dokładają wszelkich starań by stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do wypoczynku, umożliwić im aktywne uczestnictwo w życiu grupy oraz zorganizować czas wolny w sposób przyjemny i pożyteczny.

1. 1. Uczestnicy półkolonii przebywają pod opieką wychowawców od godz. 9.00 do godz.14.00
  2. 2. Godzinę przed i po zajęciach zapewniona będzie opieka świetlicowa dla wybranych dzieci.
  3. 3. Uczestnicy przychodzą do szkoły o godz. 9.00
  4. 4. Rodzic /opiekun prawny zobowiązany jest do zabezpieczenia/wyposażenia    uczestnika w:

- swobodny strój sportowy/dresy  i wygodne obuwie sportowe,

-  odpowiednią odzież dostosowaną do pogody oraz  zajęć zgodnie z harmonogramem (np. czapeczka,  strój kąpielowy, ręcznik , itp. )

-  II śniadanie, napoje ( najlepiej woda)

- ew. kieszonkowe na wycieczki.

1. Rodzice /opiekunowie prawni są odpowiedzialni za bezpieczną drogę dziecka do szkoły i z  powrotem.

6. W przypadku samodzielnego powrotu dziecka do domu rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani zapisać tą informację w karcie.

7. Uczestnicy półkolonii mają prawo do:

a) spokojnego wypoczynku;

b) uczestniczenia we wszystkich zajęciach, wycieczkach i organizowanych imprezach;

c) korzystania ze wszystkich urządzeń i sprzętów niezbędnych do realizacji programu półkolonii;

d) wnoszenia próśb oraz propozycji zmian w programie