UCZENNICA PSP3 W FINALE OLIMPIADY
W dniu 10 kwietnia 2024r. w Siedlcach obył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymalnie Kolbe. Jedną wśród 80 uczestników z całej Polski była uczennica naszej szkoły Aleksandra Pietrzyk, która dotarła do finału po przejściu dwóch poprzednich etapów. Dzień finału rozpoczął się Mszą Świętą  w zgromadzeniu ojców Franciszkanów, następnie uczestnicy przystąpili do testu, gdzie zmierzyli się z 30 pytaniami sprawdzającymi ich wiedzę z Dziejów Apostolskich i biografii o. Maksymiliana. Po przerwie  nastąpił etap ustny, który kończył czas Olimpiady.
Aleksandrze gratulujemy tak dużego osiągnięcia, jakim jest zakwalifikowanie się do finału ogólnopolskiego olimpiady , cieszymy się jej sukcesem i życzymy kolejnych!

Ks. Adrian Fajkowski