Dzień Rodzica PDF
środa, 29 maja 2013 09:33

„DZIEŃ RODZICA W PSP NR 3 W STRZEGOMIU”

W dniu 28 maja 2013 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz z klasy III zaprosiły swoich rodziców na uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty. Pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek serdecznie przywitała wszystkich przybyłych na tak ważną okoliczność gości. Zaproszeni rodzice z dumą oglądali jak ich pociechy dwoiły się i troiły na scenie.

Dzieci walczyły ze stresem i tremą, aby jak najlepiej zaprezentować się przed rodzicami. Niejednej mamie poleciały łzy wzruszenia, gdyż występ każdego dziecka zapierał dech w piersiach. Uczniowie recytowali wiersze,przygotowali wiele piosenek z układem tanecznym  oraz muzycznym akompaniamentem. Wszystko to na cześć kochanych rodziców. Po tak wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie oraz wielką dumę ze swoich pociech. Aby ten dzień rodzice na długo zapamiętali, dzieci przygotowały dla nich upominki, które same wykonały w ciągu ostatnich dni. Po części artystycznej był czas na poczęstunek w miłej rodzinnej atmosferze. Program artystyczny przygotowała pani Agnieszka Lubera – wychowawca oddziału przedszkolnego oraz pani Ewa Ciunowicz – wychowawca klasy III. Wszystkim rodzicom, którzy odłożyli sprawy zawodowe na później i byli z nami w tym ważnym dla nas wszystkich dniu DZIĘKUJEMY.