STREFY RELAKSU W „TRÓJCE”

Stowarzyszenie Pedagogów i Psychologów   działające w PSP 3 W Strzegomiu  z  radością informuje, iż udało się  nam  zrealizować marzenie o strefie relaksu w naszej szkole. Dzięki  pozyskanym  funduszom  z darowizn , w tym wpłat  rodziców naszej szkoły , uzyskanym środkom  z  1%  udało się zaaranżować miejsca ,gdzie nasi uczniowie będą czuli się swobodnie. Wygodnie i w komfortowych warunkach mogą tu odpocząć  i  miło spędzić  czas. Liczymy na to , że  możliwość relaksu podczas przerw zapewni większą efektywność podczas zajęć. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tę akcję.

Mamy nadzieję ,że nasze strefy relaksu będą się powiększały  w miarę pozyskiwania nowych środków finansowych. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich dotychczasowych DARCZYŃCÓW.

Zarząd  Stowarzyszenia  Pedagogów  i  Psychologów z  PSP  3