TALENTY PSP3 NA JESIENNYM FESTYNIE

W dniu 1 października 2022r.  uczennice naszej szkoły występowały na scenie Strzegomskiego Centrum Kultury w ramach imprezy pt: Rozpoczęcie jesieni smakami świata zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Gminy Strzegom. Jako pierwsze wystąpiły Daria i Natalia Kirichenko, dziewczyny zaśpiewały a capella ukraińską pieśń. Następnie uczennice klasy 6a i 6b w składzie: Maja Śledzińska, Maja Kowgier, Hanna Mikołajczyk, Maja Matyszkiewicz, Hanna Pożoga oraz Natalia Zapała, zaprezentowały się w pokazie Hobby Horses. Na scenę powróciły Dasza oraz Natasza i wspólnie z Hanią Mikołajczyk wystąpiły w pokazie taneczno-gimnastycznym, czym wzbudziły zachwyt publiczności.  Imprezę zakończyło wspólne odtańczenie „Belgijki”. We foyer SCK można było pomalować twarze na stoisku Angeliki Dyrcz oraz  skosztować smakołyków z różnych stron świata.