Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, To święto Ani, Basi i Krzysia... Dzień przedszkolaka każdy to wie, Bawi się z nami, kto tylko chce.” PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
niedziela, 22 września 2019 00:00

20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają przez cały rok. W tym dniu w grupie „Motylki” i „Biedronki”  od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Przy dźwiękach muzyki dzieci rozpoczęły wspólną zabawę. Tańce, śpiewy to tylko niektóre   z atrakcji jakich doświadczyli najmłodsi w to szczególne dla nich święto. Odpowiedni dobór muzyki, oraz zabaw integracyjnych zainspirował przedszkolaków do okazania sobie nawzajem życzliwości, wywołał radość, oraz chęć dzielenia się tym z innymi.

Zabawa udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.  Na zakończenie Panie złożyły dzieciom życzenia oraz wręczyły każdemu pamiątkowy dyplom. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w sercach naszych Drogich Przedszkolaków.