PRZEDSZKOLAKI Z GRUPY „MISIE” I „MOTYLKI” NA WYCIECZCE W DOBROCINIE PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
czwartek, 30 maja 2019 09:15

We wtorek 28 maja 2019r. przedszkolaki z grupy „Misie” i „Motylki” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 wybrały się na wycieczkę klasową do Zagrody Rekreacyjno – Edukacyjnej „Marianówek” w Dobrocinie. Tam dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska wielu zwierzętom zagrodowym oraz pracy rolnika i poprzez zabawę brać udział w pracach gospodarskich.

Nasze przedszkolaki zdobyły wiedzę na temat pochodzenia podstawowych produktów, takich jak: jaja, mleko, sery, zapoznały się z procesem wypieku chleba, a także uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, w czasie których próbowały swoich sił w pieczeniu ciasteczek.

Po zakończonych zajęciach dzieci mogły odpocząć na pobliskim placu zabaw otoczonym lasami i łąkami oraz skosztować cieplutkich ciasteczek.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/przedszkolaki-z-grupy-misie-i-motylki-na-wycieczce-w-dobrocinie