ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI – STROIKI WIELKANOCNE PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
piątek, 05 kwietnia 2019 00:00

Święta Wielkanocne w polskiej tradycji to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Tuż przed Wielkanocą, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3, w naszych Oddziałach Przedszkolnych nadszedł czas  świątecznych przygotowań. Właśnie z tej okazji przedszkolaki z grupy Misie, Motylki i Biedronki, zaprosili wraz z wychowawcami swoich rodziców na zajęcia otwarte, podczas których wykonywały ozdoby i stroiki świąteczne. Podczas zajęć powstało wiele wspaniałych prac, które będą prezentowały naszą szkołę podczas Jarmarku Wielkanocnego w Strzegomiu.

Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za poświęcony czas, przyniesione materiały oraz zaangażowanie w pracę na rzecz klasy i szkoły.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/zajcia-otwarte-z-rodzicami-przedszkolakw