Dzień otwarty w Trójce PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
piątek, 29 marca 2019 00:00

Dnia 28 marca w PSP nr 3 w Strzegomiu odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Zaproszono na spotkanie dzieci 4,5,6,7- letnie wraz z rodzicami. W tym dniu dyrektor szkoły p. A. Łukaszonek przedstawiła historię szkoły w formie prezentacji multimedialnej. Następnie wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, które tańcem i śpiewem urzekły publiczność. Spotkanie było okazją do przypomnienia postaci H. Sienkiewicza (patrona szkoły) w formie scenki teatralnej  z lektury ,,W pustyni i w puszczy”.

Po prezentacjach przygotowanych przez młodszych i starszych uczniów rodzice wraz z dziećmi zwiedzali szkołę. Dzieci wzięły udział w zajęciach ,,Klubu Małego Odkrywcy”.

Szczególne podziękowania składamy rodzicom uczniów klas 0-VIII za przygotowanie poczęstunku dla miłych gości.

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/dzie-otwarty-2019