KOCHAMY NASZYCH DZIADKÓW PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
piątek, 25 stycznia 2019 00:00

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” - tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu w dniach 24 ( uczniowie klas I-III) i 25 stycznia (dzieci z Oddziałów Przedszkolnych ). Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie oraz rodzice naszych uczniów. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III  bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny, w którym znalazły się piosenki, wiersze, krótkie inscenizacje oraz tańce. Swoim najbliższym wszystkie dzieci wręczyły upominki przygotowane w czasie zajęć wspólnie ze swoimi wychowawcami. Uroczystości zakończono wspólnym poczęstunkiem w klasach, zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców naszych uczniów. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/kochamy-naszych-dziadkw