„W KARNAWALE SAME BALE” PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
piątek, 09 lutego 2018 00:00

Bal karnawałowy często wyczekiwany przez wiele tygodni jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 08.02.2018r. w naszej szkole. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci, za które były przebrane. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w licznych konkursach i zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Więcej zdjęć:http://psp3.strzegom.pl/galeria/wesoy-karnawa