Dziadkowie to wielki skarb dla malucha... PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
niedziela, 14 stycznia 2018 00:00

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W zimową porę roku wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 również uczciły ten dzień uroczyście. 12.01.2018 dla wszystkich dzieci  był ważnym dniem, ponieważ mogły gościć ukochane i najbliższe osoby.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia, dlatego z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role a dziadkowie  mogli podziwiać umiejętności wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tance. Oprócz części artystycznej, dzieci przygotowały upominki, które wręczyły swoim babciom  i dziadkom. Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Dziękujemy naszym Gościom za liczne przybycie.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/dzie-babci-i-dziadka-2018