SOLIDARNI Z UKRAINĄ - ZBIÓRKA DARÓW W PSP3 W STRZEGOMIU

Szanowni Rodzice i Nauczyciele , Drodzy Uczniowie , w związku z sytuacją na Ukrainie pragniemy wesprzeć zbiórkę potrzebnych produktów. Chcemy być solidarni z Narodem Ukraińskim w tak trudnym dla nich momencie.
Zwracamy się z prośbą o przynoszenie poniżej wymienionych produktów .Zbiórka będzie trwała do odwołania. Produkty można składać od 1 marca 2022r. na I piętrze naszej szkoły, do przygotowanych kartonów .Zostaną one przekazane do Caritas Diecezji Świdnickiej.

Potrzebne rzeczy: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe;

żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Z góry bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.Koło wolontariackie w PSP 3 w Strzegomiu.