" PORA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH......"

Uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu podtrzymują tradycję pisania kartek świątecznych. Fundacja Dbam o Mój Z@sięg  rozpoczęła kolejną , czwartą  edycję ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.

Uczniowie Strzegomskiej Trójki aktywnie włączyli się w jej realizację. W ramach zajęć świetlicowych, zajęć dodatkowych dzieci wypisywały i ozdabiały  kartki świąteczne dla członków rodziny, znajomych oraz uczestników i pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Strzegomiu . Poprzez własnoręcznie wypisane życzenia podkreślili wyjątkowość osób do których wysłali kartkę świąteczną. To naprawdę łatwe, inspirujące  zajęcie , które może sprawić ogromną radość odbiorcy!