Siedzisz w domu – zagraj w szachy! PDF
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 10:44

W minionym tygodniu odbyły się kolejne turnieje szachowe on-line dla uczniów strzegomskich szkół. Do wspólnej zabawy poprzez grę w szachy przyłączą się coraz więcej osób, w tym także uczniowie PSP nr 3 Strzegomiu.

W czwartkowym turnieju dla klas I-II po raz pierwszy zagrali: Martyna Diduszko, która zajęła ogółem 7 miejsce oraz 3 miejsce wśród dziewcząt i Filip Cwynar, który ukończył turniej na 10 miejscu.

W piątkowym turnieju OPEN z udziałem klas starszych wystartował Adrian Pieniacha zajmując 16 miejsce.

W obu turniejach zagrało blisko 35 uczestników. Turnieje odbywają się co tydzień i kolejna rywalizacja zaplanowana jest na czwartek.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej gry i kontaktu z nauczycielem Arturem Adamkiem.