GALA FILMOWA Z UDZIAŁEM UCZNIÓW PSP 3 W STRZEGOMIU PDF
czwartek, 12 grudnia 2019 07:39

W dniu 11 grudnia 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gali podsumowującej działania w projekcie „Razem w pełni sprawni „ .Projekt organizowany był przez Fundację „Promyk Słońca „ z Wrocławia oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Projekt obejmował spotkania warsztatowe dla uczniów i nauczycieli związane z  funkcjonowanie w społeczeństwie osób z niepełnosprawnościami. Podsumowaniem projektu była gala  filmowa, na której zaprezentowano etiudy filmowe szkół dolnośląskich, w których młodzież mierzyła się z takimi tematami jak otwartość, empatia, akceptacja , tolerancja.

Zespół z naszej szkoły zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia w przygotowanej etiudzie o przyjaźni. . Serdecznie gratulujemy uczniom klasy VII: Zosi Cioruń, Gabrysi Bernat i Kacprowi Grajnemu. Za pomoc w realizacji filmu szczególne podziękowania należą się uczniom klasy V. Życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator projektu w szkole

Małgorzata Świstek