Akcja edukacyjna ,,Śniadanie daje moc" PDF
czwartek, 14 listopada 2019 00:00

Publiczna Szkoła Podstawowa nr3 w Strzegomiu już kolejny raz włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W tym roku, uczniowie klas 0 – III najpierw przygotowali, a potem wspólnie spożywali drugie śniadanie. W przygotowaniach podobnie jak w ubiegłych latach wspierali nas rodzice naszych uczniów. Dzięki nim na naszym szkolnym stole śniadaniowym znalazły się zdrowe, kolorowe i pyszne kanapki.

W każdej klasie przeprowadzono również pogadanki na temat roli śniadania jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia oraz higieny przygotowywania i spożywania posiłków.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/akcja-edukacyjna-niadanie-daje-moc