20 edycja JARMARKU WIELKANOCNEGO 2018 PDF
sobota, 25 marca 2017 00:00

25 marca 2018 r  na hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbyła się 20 edycja Jarmarku Wielkanocnego, w którym wzięła udział także nasza placówka – PSP nr 3 w Strzegomiu.

Było bardzo radośnie, optymistycznie i wiosennie. Bogate stoiska, na których znajdowały się piękne stroiki, kolorowo zdobione jaja wielkanocne, wypieki oraz tradycyjne potrawy wielkanocne przygotowane przez dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców, przyciągały licznych mieszkańców i gości. Widać było zadowolenie i podziw wśród osób odwiedzających nasze stoisko oraz padały pozytywne komentarze z ust samych uczniów, dla których ten rodzaj promocji szkoły był bardzo budujący.

Jarmark zakończono ogłoszeniem wyników konkursu, w którym nasza szkoła otrzymała wyróżnienie i nagrodę za prezentację stoiska. Dyplomy i nagrody wręczył Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, który podziękował  za uczestnictwo w konkursie i przygotowanie wielkanocnych stołów oraz za ogromna pracę włożoną w organizację jarmarku.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowania do tak atrakcyjnej imprezy składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy do współpracy już za rok:)

K.Puchalska