Klasa II świętuje... PDF
czwartek, 01 lutego 2018 13:03

Dnia 31 stycznia 2018 w PSP nr 3 w Strzegomiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowała klasa II wraz z wychowawcą  E. Ciunowicz. Na spotkanie przybyli mili goście Babcie i Dziadkowie, którzy ze wzruszeniem słuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich wnucząt. W dalszej części uroczystości Babcie i Dziadkowie uczestniczyli wraz z wnukami w rodzinnych potyczkach pod hasłem: „Babcia Dziadek i Wnukowie na medal”. Zmagania konkursowe  ukazały liczne talenty naszych Dziadków i dostarczyły wiele uciechy swoim wnukom. Uroczystość była jednym z działań w ramach projektu Miasto Pokoleń.  Projekt dotyczy aktywizacji starszych ludzi w środowisku lokalnym oraz gminnym. W projekt zaangażowana jest cała społeczność szkolna, która organizuje imprezy z udziałem osób starszych. Działania te mają  na celu budzenie szacunku i wdzięczności osobom w późnym wieku.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/klasa-ii-wituje