Dziękujemy pracownikom SŁUŻBY ZDROWIA PDF
sobota, 09 kwietnia 2016 00:00

Dziękujemy pracownikom SŁUŻBY ZDROWIA!

Tradycją PSP Nr 3 i PP Nr 3 w Strzegomiu jest uroczystość z okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia.

Dnia 8 kwietnia 2016r. do Strzegomskiego Centrum Kultury przybyli:
p. Zbigniew Suchyta Burmistrza Strzegomia, p. Urszula Podsiadły-Szubert Naczelnik Wydziału Oświaty oraz przedstawiciele służby zdrowia, lekarze Strzegomskiego Centrum Medyczno Diagnostycznego p. Wojciech Bernacki i p. Elżbieta Bezubka z pielęgniarkami, p. Róża Kunas kierownik przychodni „Zdrowie” z pielęgniarką, p. Monika Bieżyńska dyrektor powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Świdnicy, p. Ewa Żyłka przedstawicielka Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy , a także p. doktor Aleksandra  Orabczuk oraz pielęgniarki pracujące w szkole i przedszkolu p. Grażyna Girjat, p. Elżbieta Janisiów oraz pielęgniarka emerytowana p. Lucyna Chacińska.

Burmistrz Strzegomia p. Zbigniew Suchyta na ręce przedstawicieli Służby Zdrowia przekazał wiązanki kwiatów z życzeniami wszelkiej pomyślności oraz podziękowaniami za ofiarną i trudną pracę na rzecz chorych i potrzebujących pomocy.

Dzieci z przedszkola nr 3 oraz uczniowie klasy III, IV, V i VI  szkoły podstawowej nr 3 zaprezentowali się
w tańcu oraz  inscenizacji pt.: „Kopciuszek”.

Część artystyczną przyjęto gorącymi brawami, a dzieci nagrodzono słodkimi upominkami. Uroczystość dostarczyła niezapomnianych wrażeń i przeżyć zarówno dla gości,
jak i organizatorów.