Żegnamy przedszkole PDF
piątek, 26 czerwca 2015 00:00

ŻEGNAMY PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 25.06.2015 roku w Oddziale Przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015 dla najmłodszych uczniów naszej szkoły – przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego. W programie uroczystości znalazły się występy artystyczne dzieci, które rozpoczął taniec „Polonez”. Ponadto przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w czasie tańca  „Twist” oraz  tańca „Samba”. Nie zabrakło oczywiście recytacji wierszy oraz  śpiewania piosenek o tematyce pożegnalno-wakacyjnej.

W kolejnej części dzieci otrzymały dyplomy ukończenia Oddziału Przedszkolnego wraz z nagrodami książkowymi, a  także dyplomy uczestnictwa w zajęciach z języka angielskiego. Pani Dyrektor Agnieszka Łukaszonek oraz wychowawcą grupy Panią Agnieszką Lubera wręczyły również podziękowania dla rodziców za ich aktywny udział w życiu klasy i szkoły. Na koniec nie zabrakło życzeń dla rodziców i uczniów na rozpoczynające się wakacje oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim 6 i 7-latkom rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasie I życzymy samych sukcesów w szkole, dużo radości, przyjaciół i uśmiechów na każdy kolejny dzień...

mgr Agnieszka Lubera