Projekty, programy

Biblioteka

Logopeda

XXIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc” PDF
Życie Szkoły
poniedziałek, 08 czerwca 2026 13:07

1.06.2026r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc” w Nowej Rudzie. W kategorii kl.4-6 uczniowie: Magdalena Zapała, Stanisław Dawidowski, Laura Kowalik oraz Wiktoria Gołębiowska, w kategorii kl.7-8 uczniowie: Maria Lesiów, Arletta Głód, Wiktoria Młynarczyk oraz Paweł Jania. Organizatorem turnieju był pan Julian Golak ze Stowarzyszenia Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej. Celem turnieju jest zachęcanie młodzieży do nauki udzielania pierwszej pomocy. W czasie turnieju uczniowie wykazywali swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Do Nowej Rudy przyjechały reprezentacje szkół z całej Polski. Turniej sprawdzał wiedzę teoretyczna i praktyczną. W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test pisemny, w części praktycznej komisja sprawdzała umiejętność ratowania ludzkiego życia. W przerwie odbył się pokaz ratownictwa drogowego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną z Nowej Rudy oraz Pogotowie Ratunkowe z Kłodzka i Świdnicy. Nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali: w kategorii kl.4-6 zajęli wysokie 4 miejsce, a w kategorii kl. 7-8 - 9 miejsce. Serdecznie im gratulujemy.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zapewnienie uczniom dojazdu do Nowej Rudy.

Izabela Luszawska- PSP nr 3



3 200+ zbiorów zdjęć, fotografii i beztantiemowych obrazów z ...

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama



Designed by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl