Projekty, programy

Biblioteka

Logopeda

VI AQUA LIGA JUŻ ZA NAMI! PDF
Życie Szkoły
czwartek, 28 maja 2026 17:33

 

Pływanie, Bola, Powietrze, Biały Obraz PNG i kliparty do pobrania za darmo

To już po raz 6 wystartowała Aqua liga na krytej pływalni Dolnośląski "Delfinek" w Strzegomiu.

W dniu 27 maja 2026 roku prawie wszystkie szkoły podstawowe naszej gminy uczestniczyły mistrzostwach pływackich pod patronatem Burmistrza Strzegomia – Pana Krzysztofa Kalinowskiego.

Nasi uczniowie mają się czym pochwalić. W kategorii klas IV, wśród dziewczynek III miejsce zajęła uczennica klasy IIIA Hanna Mazyrko, a wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej II miejsce zajął Filip Solima -uczeń klasy IVA. Pozostali uczniowie zajmowali miejsca tuż za podium, a byli to : Lena Grabowska-Gruszeczka, Kalinina Zlata, Maria Ignaszewska, Hanna Hawryło, Franciszek Starczała, Antoni Pudłowski, Dominik Śledziński, Wiktor Malinowski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama



Designed by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl