Dokumenty
Szkoła
Projekty, programy
Z życia szkoły
Biblioteka
Logopeda
Pedagog
| VI AQUA LIGA JUŻ ZA NAMI! |
|
| Życie Szkoły | |||
| czwartek, 28 maja 2026 17:33 | |||
|
To już po raz 6 wystartowała Aqua liga na krytej pływalni Dolnośląski "Delfinek" w Strzegomiu. W dniu 27 maja 2026 roku prawie wszystkie szkoły podstawowe naszej gminy uczestniczyły mistrzostwach pływackich pod patronatem Burmistrza Strzegomia – Pana Krzysztofa Kalinowskiego. Nasi uczniowie mają się czym pochwalić. W kategorii klas IV, wśród dziewczynek III miejsce zajęła uczennica klasy IIIA Hanna Mazyrko, a wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej II miejsce zajął Filip Solima -uczeń klasy IVA. Pozostali uczniowie zajmowali miejsca tuż za podium, a byli to : Lena Grabowska-Gruszeczka, Kalinina Zlata, Maria Ignaszewska, Hanna Hawryło, Franciszek Starczała, Antoni Pudłowski, Dominik Śledziński, Wiktor Malinowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!
|





















