„POCZTÓWKOWE LOVE” NA FINISZU W… STRZELCACH

W dniu 14 czerwca 2024r. uczniowie kl.5a i 5b z PSP3  w Strzegomiu  odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej im.K.K.Baczyńskiego w Strzelcach. Było to spotkanie podsumowujące innowację pedagogiczną „Pocztówkowe love”. Przez cały rok szkolny uczniowie pisali do siebie  kartki pocztowe na określony temat. W ten sposób poszerzali zasób słów ,ćwiczyli  pisownię, uczyli się  wyrażanie swoich emocji .Dzisiaj mogli się poznać osobiście i wymienić ostatnimi pocztówkami. Były to niezwykle miłe spotkania i rozmowy .Uczniowie spędzili przemiły czas w szkolnym parku , brali udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach. Skorzystali z pysznego poczęstunku. Chłopcy z obu szkół rozegrali mecz piłki nożnej. Uczestnikom spotkania było się bardzo trudno rozstać , obiecaliśmy sobie ,że na pewno się jeszcze spotkamy!!!!!!!!

Za zorganizowanie spotkania bardzo dziękujemy Pani Joannie Mazanek - Dyrektor Szkoły w Strzelcach oraz Pani Agnieszce Oliprze – nauczycielce języka polskiego .

M.Świstek