DZIEŃ DZIECKA W PSP3

III edycja Szkolnego Konkursu -  MAM TALENT

Dnia 03.06.2024, w ramach obchodów Dnia Dziecka, w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty, umiejętności i pasje. Uczestnicy  z kl. III –VI  zaprezentowali się w 6 kategoriach: śpiew, taniec, gra na instrumencie, pokaz sportowo-akrobatyczny, pokaz magii oraz prezentacja talentów plastycznych.  Występy artystyczne oceniało Jury, które ostatecznie wyłoniło zwycięzców. Miejsce I  przypadło w udziale Poli Oryńczak z kl.III za  pokaz sportowo-akrobatyczny. II miejsce zajął Paweł Jania z kl.VI za pokaz  iluzji,i a miejsce III zajęła Dagmara Kubiak z KL.IV za piękny występ wokalny. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom  i dziękujemy za udział w konkursie. W dalszej części obchodów Dnia Dziecka klasy 1-8 udały się do kina na seans filmowy „Istoty fantastyczne „Był to dzień pełen wrażeń  i  dobrej zabawy !

Pragniemy złożyć podziękowania Radzie Rodziców z PSP 3, która z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka  dofinansowała dla uczniów  zakup biletów do kina.Śmiech

Wszystkim dzieciom , tym młodszym i starszym, życzymy pięknych i radosnych dni w całym roku kalendarzowym!Uśmiech

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców