Aqualiga 2024

W czwartek 23 maja 2024r. na krytej pływalni „Dolnośląski Delfinek” odbyła się czwarta edycja zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Strzegomia. W rywalizacji pływackiej wzięło udział około stu uczniów z  klas IV –VIII, niemal ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Strzegom. Naszą szkołę reprezentowała drużyna  z klas IV - VII. W kategorii dziewcząt klas V, miejsce trzecie zajęła Arletta Głód, w kategorii chłopców klas IV trzecie miejsce zajął Wiktor Malinowski, a Piotr Kudyba -trzecie miejsce w kategorii chłopców klas VI. Wszystkim uczestnikom gratulujemyUśmiech.

Zwieńczeniem towarzyskiej rywalizacji w pływaniu były puchary i medale, które wręczył burmistrz Strzegomia Krzysztof Kalinowski.