„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni”

W dniu 26 kwietnia 2024r.w naszej szkole w ramach projektu  SU ” Telefonów używamy , ale swoje pasje mamy” uczniowie prezentowali swoje pasje . Każdy z uczniów miał możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań . Formy  prezentacji były różnorodne  i bardzo ciekawe – uczniowie przygotowali filmy, zdjęcia, książki, plakaty, przynieśli niektóre eksponaty, medale, puchary ,elementy strojów. Omawiali swoje hobby z wielką pasją, a także bardzo rzeczowo odpowiadali na pytania zadawane przez kolegów. Okazało się, że   mają wiele bardzo interesujących zainteresowań, o których reszta kolegów nie miała pojęcia, np.: jazda konno, gra w piłkę ,łowienie ryb, układanie klocków lego,  rysowanie, tańce, gra na instrumentach muzycznych, zbieranie samochodzików,  jazda wyczynowa na rowerze, rolkach i wrotkach ,kolekcjonowanie gadżetów związanych z  autobusami, kulinaria.

Uczniowie na pewno miło będą wspominać ten dzień ,dzięki któremu poznali się jeszcze lepiej. I pokazali ,że telefony i komputery mogą być tylko przedmiotami użytkowymi , a pasje mogą pięknie wypełnić czas wolny.

Prezentacje przygotowali uczniowie klas: 3b, 4, 5a,5b, 6. BARDZO DZIĘKUUśmiechJEMY.ŚmiechŚmiechŚmiech