"DZIEŃ OTWARTY " W PSP 3

W dniu 14 marca 2024r.w ramach „Drzwi  otwartych” naszą szkołę odwiedzili przyszli  pierwszoklasiści Uśmiech Pomieszczenia szkolne stanęły otworem przed uczniami i ich rodzicami, a na gości czekało wiele atrakcji. Dzieci wzięły udział w licznych warsztatach, takich jak: pokazy robotów  , eksperymenty fizyczne, zajęcia plastyczne, zajęcia  z wykorzystaniem „magicznej ściany” w  świetlicy szkolnej .

Pani Dyrektor przedstawiła Rodzicom ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025. Dzieci wraz z opiekunami mieli możliwość obejrzenia budynku szkolnego ,w tym sal lekcyjnych, biblioteki , sali gimnastycznej ,świetlicy dla przyszłych pierwszoklasistów, które wyposażono w nowoczesny sprzęt multimedialny.Nasi goście spędzili miło czas w szkolnej kawiarence.

Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich odwiedzających .Dziękujemy za tak liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu .Śmiech