Pielgrzymka w Licheniu PDF
piątek, 24 maja 2013 08:22

Trójka na pielgrzymce w Lichenia

W dniu 22 maja wcześnie rano dzieci z Klasy III wraz ze swoimi rodzicami, babciami oraz znajomymi wyruszyły na pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Chcieliśmy w ten sposób podziękować Panu Jezusowi i Jego Matce za dar I Komunii Świętej. Opiekę duchową nad naszą pielgrzymką sprawował ks. Tomasz Gwizdek, któremu jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Po przybyciu do sanktuarium licheńskiego, głównym punktem był udział we Mszy świętej przed cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej. Był też czas na wspólne zwiedzanie, jak i dalszą modlitwę na ścieżkach drogi krzyżowej w grąblińskim lesie. Późnym popołudniem wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Dla uczestników był to czas wspólnego przebywania, dziękczynienia, pogłębienia swojej wiary. Nasza pielgrzymka jeszcze się nie zakończyła, ponieważ w intencji wszystkich uczestników będzie odprawiona Msza święta w naszej strzegomskiej Bazylice, na którą serdecznie zapraszamy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne pielgrzymowania.