Podziękowania dla pracowników SŁUŻBY ZDROWIA PDF
sobota, 07 kwietnia 2018 00:00

Tradycją PSP Nr 3 i PP Nr 3 w Strzegomiu jest gminna uroczystość z okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia.  Pracownicy Służby Zdrowia podejmując misję ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka,  zasługują na uznanie i szacunek, ponieważ towarzyszą ludziom w trudnym doświadczeniu choroby cierpienia, lęku i osamotnienia.

Dnia 6 kwietnia 2018 r. do Strzegomskiego Centrum Kultury przybyli: p. Zbigniew Suchyta Burmistrza Strzegomia,  p. Tomasz Marczak  Przewodniczący Rady Miejskiej, p. Wiesław Witkowski Z-ca Burmistrza Strzegomia p. Monika Kozłowska przewodnicząca Komisji Zdrowia i Spraw Socjalnych ,p. Anna Góralska Z-ca Naczelnika Wydziału Oświaty oraz przedstawiciele służby zdrowia p. Wojciech Bernacki przedstawiciel Strzegomskiego Centrum Medyczno Diagnostycznego, p. Monika Bieżyńska dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Świdnicy ze współpracownikami, p. Róża Kunas przedstawicielka przychodni ,,Zdrowie”, p. doktor Aleksandra Orabczuk, p. doktor Tatriana Błońska, p. doktor Małgorzata Dąbrowska oraz pielęgniarki związane ze szkołą i przedszkolem p. Grażyna Girjat, p. Lucyna Chacińska, p. Elżbieta Janisiów.

W imieniu gospodarza miasta p. Zbigniewa Suchyty na ręce przedstawicieli Służby Zdrowia p. Wiesław Witkowski przekazał wiązanki kwiatów oraz życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dzieci z przedszkola oraz uczniowie ze szkoły podstawowej zaprezentowali się w tańcu, śpiewie oraz inscenizacji pt.: ”Czerwony Kapturek”.

Część artystyczną przyjęto gorącymi brawami, a dzieci nagrodzono słodkimi upominkami. Uroczystość dostarczyła niezapomnianych wrażeń i przeżyć zarówno dla gości, jak i organizatorów.

PSP Nr 3, PP Nr 3

Więcej zdjęć:http://psp3.strzegom.pl/galeria/dzie-suby-zdrowia-2018r