,,Dzień talentów" PDF
czwartek, 21 marca 2013 10:43

21 marca 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Strzegomiu Pierwszy Dzień Wiosny obchodzony był jako Dzień Odkrywców Talentów.

Uczniowie klas IV-VI mieli możliwość wykazania się umiejętnościami poznawczymi, artystycznymi i sportowymi. Brali udział w wielu prezentacjach i konkursach, dzięki którym wyłoniły się liczne talenty.

Uczniowie wykonywali plakaty wiosenne, kolorowe Marzanny, rozwijając swoje zdolności plastyczne. „Konkurs szybkiego czytania” był doskonała okazją wykazania się zdolnościami polonistycznymi. Talenty muzyczne oraz taneczne przedstawiły i prezentowały się społeczności szkolnej w konkursach „Must be the music” i „You can dance”. Nasi uczniowie to również doskonali reprezentanci talentów sportowych. Turniej piłki siatkowej był idealnym sposobem wyłonienia najlepiej wysportowanych chłopców i dziewcząt. Dzięki licznym konkurencjom przy świetnej zabawie wszystkie szkolne talenty nagrodzone zostały dyplomami.

Co prawda za naszymi oknami wciąż zima, ale uczniowie tradycyjnie pożegnali mroźną porę roku przy płonących Marzannach.

Mamy nadzieję, że wiosna jest tuż, tuż…