Bal karnawałowy w grupie „Biedronek”

Bal karnawałowy to niezwykły dzień  wyczekiwany przez dzieci. 8 lutego 2023r. w sali przedszkolnej pojawiły się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów ze  znanych bajek. Wystrój sali wprowadził wszystkie dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Po krótkiej zabawie muzycznej  przedszkolaki zostały zaproszone  do sali gimnastycznej na bal w „Zielonym Zakątku”. Wszystkie przedszkolaki  świetnie się bawiły uczestnicząc w konkursach i wspólnych zabawach przy muzyce. Pokaz strojów karnawałowych  był okazją do prezentacji swojego przebrania. Uatrakcyjnieniem balu był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Każdemu  przedszkolakowi zostało zrobione zdjęcie w foto budce na pamiątkę karnawałowego balu 2023.