BAL KARNAWAŁOWY PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
czwartek, 16 stycznia 2020 18:30

W środę 15 stycznia odbył się bal karnawałowy dla klas 0 – 3. Zabawę zorganizowaliśmy przy współpracy z panią Pauliną Denker – Jarosz, której serdecznie dziękujemy! Pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek  powitała dzieci, życząc wszystkim udanej zabawy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastój, który zachęcał do wesołej zabawy.

Sala wyglądała bajczenie, przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańca. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, policjantów, strażaków i wiele innych postaci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki przeplatane zabawami. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków przygotowanych przez rodziców. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/karnawaowo